sobota, grudnia 26

in my eyes, by my head

Dlaczego Finlandia? Bo to niespełnione marzenie, odwieczne utrapienie, lęk, strach i samotność. Bo to w głębi mej podświadomości kraina nieustannie piękna i fascynująca, sprawiająca, że ciarki przechodzą po plecach jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Bo to niewyśnione sny, śnieg i zadziwiający klimat, zbiorowisko moich lęków i nadziei. Bo to wódka.
Widziana pixelami i oczami pewnej pixie (roxy.rox) nabiera smaku i słów, których część z trudem przechodzi jej przez gardło.

i oby te wyobrażenia nigdy nie przeszły na jawęDlaczego Pixie? Bo pixele, bo aparat, bo nikon ♥ ? Bo to mój skromny kawałek świata, który mogę zapisać na kolorowym obrazku. Bo to sztuka i prywatna wizja. Bo to wariactwo i maniactwo. Bo to moje, bo to ja.

Dlaczego Roxy? Bo ciuchy, bo firmy, bo egoizm? Bo to mój styl, moja moda, moja miłość do rzeczy materialnych. Bo to moje zmęczone nogi po całodniowych zakupach. Bo to moja lepsza strona życia.

Dlaczego Rox? Bo imprezy, bo ludzie, bo alkohol. Bo to szaleństwo, nieokrzesane zachowanie, wulgaryzm. Bo to tracenie kontroli nad samą sobą. Bo to młodość.

Dlaczego to razem? Bo wszyscy składamy się z przeciwieństw. Bo to wybuchowa mieszanka hucząca gdzieś za moją głową. Bo to wszystko, zaraz pierdolnie.

Bo to syf i chaos, który mnie otacza. Bo to moja opinia, której nie będę ukrywać.

xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz